ПОДПИСКА НА ЖУРНАЛ ОН-ЛАЙН ФОРУМ
  русская версия   english version home   |   mail   |   tree
Главная О журнале Архив Подписка Размещение рекламы Контакты
chip
 Рубрикатор

ТЕКУЩИЙ НОМЕР

#2 2022

#2 2022

КОНТАКТЫ

Тел./факс: (+38044) 490-74-99
Тел. (+38044) 490-74-30
E-mail: info@chipnews.com.ua

РубрикаторЗ’єднувачі серії Freedom компанії Fischer Connectors для портативної електронної апаратури

У виробничих програмах провідних компаній, зайнятих виготовленням з’єднувачів, органічно поєднуються вироби для універсального застосування та спеціалізовані компоненти, розроблені з урахуванням унікальних вимог конкретної галузі — для медичних приладів, автомобільної техніки, хімічної промисловості та інших галузей. Свої особливості є і в портативної апаратури, що носиться, — персональних засобів радіозв’язку, навігації, засобів спостереження і т. д. Насамперед, це вимога високої ергономічності: з’єднувачі не повинні сковувати дії оператора, наносити шкоду його організму з урахуванням тривалого застосування, повинні забезпечувати легкість, надійність і безпомилковість з’єднання навіть наосліп. Дуже важливими є і конструктивні показники з’єднувачів: мініатюрність, мала маса, висока стійкість до зовнішніх впливів. До подібних виробів можна віднести серії мініатюрних циліндричних з’єднувачів Freedom компанії Fischer Connectors (Швейцарія).

№2
2022
Крістіан Рем, Крістіан Дандл, Бернхард Цехентнер, Райнхард Вагнер; Адаптований переклад українською та техничне редагування: Микола Першин
Дослідження експлуатаційних параметрів та характеристик покриттів для радіочастотних з’єднувачів

У статті наведено результати досліджень контактного опору, зносостійкості, гнучкості, паяності та інтермодуляційних властивостей матеріалів, що використовують для покриття радіочастотних з’єднувачів. В ході випробуваннь аналізувалися експлуатаційні параметри та характеристики п’яти різних матеріалів покриття: срібла, білої бронзи, олово­-нікелю, хімічного нікель­-фосфору та інноваційного матеріалу SURO720.

№2
2022


АНОНС СОБЫТИЙ

Журнал CHIP NEWS в електронному вигляді
До уваги передплатників журналу CHIP NEWS. 2-й номер журналу вийшов в електронному вигляді. подробнее

Все права защищены CHIP NEWS Ukraine 2006 статистика посещений Работа Создание сайта Создание сайта Media5